O NAS

Profesjonalizm

Jesteśmy inżynierami z bogatym know-how - w naszym portfolio znajduje się kilkanaście nieruchomości o łącznej wartości niemal 6 milionów złotych. Działamy na terenie Wrocławia i Trójmiasta.

Etyka

Działamy etycznie, w oparciu o relacje i regularny kontakt, więc nasi klienci nie muszą się martwić, bo zawsze wiedzą, co dzieje się z ich nieruchomościami.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Kompleksowo zajmujemy się tematem nieruchomości inwestycyjnych, a nasze główne obszary działań to wsparcie w procesie zakupu i przygotowania domu lub mieszkania do najmu oraz bieżące zarządzanie najmem.

Wsparcie

Jesteśmy idealnym wsparciem dla osób które posiadają już nieruchomość bądź też planują ja dopiero zakupić w celach inwestycyjnych. Ze względu na długi staż w branży znamy wielu doskonałych specjalistów z różnych dziedzin powiązanych z nieruchomościami: doradców kredytowych, prawników, architektów i projektantów, fotografów, fachowców oraz ekipy remontowe.

Zarządzanie najmem

Oferujemy pełną obsługę najmu powierzonych nam nieruchomości w dwóch wariantach – z gwarantowanym czynszem, kiedy na konto właściciela nieruchomości co miesiąc wpływa określona z góry kwota oraz ze zmiennym czynszem, kiedy nasze wynagrodzenie stanowi określony procent kwoty uzyskanej z wynajmu w danym miesiącu, a właściciel ma szansę na większe zyski.

Od chwili przekazania nam mieszkania do dyspozycji najem staje się dla właściciela całkowicie bezobsługowy – to my zajmiemy się awariami, aranżacją wnętrz, rozliczaniem mediów oraz poszukiwaniem najemców.

To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą tracić czasu na zajmowanie się posiadanymi nieruchomościami lub posiadają nieruchomości z dala od swojego miejsca zamieszkania.

Nieruchomości inwestycyjne

Inwestujemy w nieruchomości własny majątek oraz pieniądze naszych klientów.

Zajmujemy się kompleksowo wszystkimi obszarami związanymi z tą tematyką – począwszy od doradztwa, wyboru i sprawdzenia nieruchomości, skompletowania dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji, poprzez przygotowanie projektów i kosztorysów prac remontowych oraz nadzór inwestorski nad ich realizacją, aż po wsparcie w zakresie sprzedaży lub najmu gotowego mieszkania.

To idealna opcja dla inwestorów, którzy szukają sposobu na korzystne ulokowanie posiadanego kapitału.

INWESTOWANIE

  • Wyszukiwanie okazji inwestycyjnych
  • Zwiększanie zysków z najmu
  • Wsparcie w procesie sprzedaży

REMONTY

  • Doradztwo i projektowanie
  • Nadzór inwestorski nad projektami
  • Sprawdzone ekipy remontowe

OBSŁUGA NAJMU

  • Poszukiwanie najemców
  • Podpisywanie umów i rozliczanie mediów
  • Bieżące naprawy i likwidacja awarii

Nasz zespół

Paweł Ossowski

Absolwent Politechniki Gdańskiej oraz Wrocławskiej, zawodowo związany z rynkiem nieruchomości od 2017 roku.

Zafascynowany rynkiem nieruchomości inwestycyjnych oraz zarządzaniem najmem jako atrakcyjnej ofercie dla inwestorów oraz właścicieli mieszkań szukających pewnego, bezpiecznego i przede wszystkim pasywnego sposobu na zainwestowanie swoich aktywów. Ponadto doradca w obrocie nieruchomościami.

Prywatnie ogromny fan górskich wędrówek, wodnych aktywności oraz sportów walki.

Sylwia Żyto

Magister inżynier o technicznym zacięciu, której niestraszne rudery, ekipy remontowe i trochę demolki.

Ma niezwykle bogate i różnorodne doświadczenie na rynku nieruchomości, z którym związana jest zawodowo od ponad 10 lat. Pomoże, doradzi, wybierze, a Ikea to jej drugi dom. Można na niej polegać zarówno przy wyborze nieruchomości inwestycyjnej jak i później, gdy chętnie weźmie na swoje barki trudy codziennego nią zarządzania, a właścicielowi zostawi jedynie to, co najlepsze czyli comiesięczny przelew. 

Way2invest w liczbach

0 lat
Doświadczenia w wynajmowaniu własnych nieruchomości
0
Liczba obsługiwanych nieruchomości
0 mln zł
Wartość obsługiwanych nieruchomości
0 %
Wzrost zysków z najmu u klientów

Stan na 18.04.2020